تبلیغات
میهن دوستی - سنگ ماه تولد شما چیست؟

خرید پستی پایه و میز خنك كننده و نگه دارنده لپ تاپ محصول سال 2011

تبلیغات

جلوگیری از سوختن لپ تاپ * جلوگیری از خرابی ها و هنگ

فروش ویژه پایه و میز خنک کننده لب تاپ

با هزینه ای اندک از هزینه های گزاف در امان باشید

قیمت فقط و فقط و فقط 8500 تومان تا پایان آذر ماه

بیمه ارسال و گارانتی تعویض / ارسال به سراسر ایران

توضیحات و عكس های بیشتر‌‌‍ [كلیك كنید]

تبلیغات

==============================

تبلیغات

کرم موبر دائمی باله آ Balea اصل آلمان

بدون احساس حتی کوچکترین درد برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شوید

با این محصول پوستی صاف ، بدون مو ، شاداب و جذاب داشته باشید

قیمت ویژه فقط : 18.000 تومان

توضیحات و عكس های بیشتر‌‌‍ [كلیك كنید]

تبلیغات

==========================

تبلیغات

برای مشاهده لیست داستان ها (اینجا) را کلیک کنید ...

تبلیغات

قیمت: 3800 تومان

تعداد: یک دی وی دی

==========================

لاغری و کاهش وزن و تناسب اندام برای آقایان و خانم ها ، پیر و جوان ، کوچک وبزرگ

برای تمام سنین بدون دارو و بدون عوارض

برای مشاهده توضیحات بیشتر اینجا را کلیک کنید

قیمت فقط : 3800 تومان

تبلیغات


مرتبه
تاریخ : جمعه 26 اسفند 1390

سنگ ماه شما چیست؟

 

برای متولدین هرماه، علاوه بر سنگ مخصوص خود او، ممکن است چندین سنگ دیگر هم مفید باشد. شما سنگ ها ...


سنگها می توانند شما را جادو کنند و بر فعالیت هایتان تاثیر بگذارند. اگر در درستی این قضییه تردید دارید درموقعیتی که نیاز به شجاعت دارید یک تکه سنگ «حدید» با خود حمل کنید تا اثر آن رابه چشم ببینید. یا می توانید برای اینکه عشق بین خود و همسرتان را افزایش دهیدگردن بندی از لاجورد به گردن بیاویزید، چون لاجورد عشق و دوستی را زیاد می کند.
هریک از سنگهای موجود در طبیعت خاصیتی ویژه و منحصر به فرد دارد. انرژی از امواج کیهانی عبور می کند و بهواسطه سنگهایی که بر گردن آویخته اید یا به نحوی با بدن شما در تماس قرار گرفتهاند به شما منتقل می شود. علاوه بر ایندانشمندان بر این باورند که هر سنگ با متولد ماه خاصی ارتباط بیشتر و بهتری برقرارمی کند و می تواند برای درمان بیماریها یا متعادل کردن قوای روحی و دماغی او مثمرثمر باشد. به خاطر داشته باشید که برای متولدین هرماه، علاوه بر سنگ مخصوص خود او،ممکن است چندین سنگ دیگر هم مفید باشد. شما سنگ ها را چقدر می شناسید و دربارهآنها چه اطلاعاتی دارید؟
سنگ متولد ماه فروردین
الماس، یکی از گرانبهاترین و زیباترین سنگهای موجود در طبیعت با متولدین فروردین ارتباطبیشتری برقرار می کند. این سنگ اعتماد به نفس را افزایش می دهد و احساس شکستناپذیری را در انسان تقویت می کند.الماس یکی از قدیمی ترین سنگهای موجود در طبیعتاست که خاصیت تصفیه کنندگی دارد و مخصوصا روی کارکرد کلیه ها و مثانه اثر مثبتی میگذارد. علاوه بر آن کارایی و قدرت سنگهای دیگر را هم افزایش می دهد. فراموش نکنیدمتولد هر ماهی هستید و از هر سنگی استفاده می کنید افزودن الماس به گردن بند خودرا از یاد نبرید.
- سنگ متولد ماه اردیبهشت
سنگ متولدین ماه میانی بهار، زمرد است. زمرد از زمان خیلی دور به عنوان سنگ درمانی بهکار می رفته است. یکی از مهم ترین ویژگی های آن این است که روح و جسم را با هممتعادل می کند. این سنگ روی تیروئید و تصلب شرائین اثر می گذارد و در موردبیمارانی که پارکینسون دارند یا مبتلا به صرع هستند روند درمان را بهبود می بخشد.زمرد فشار خون و بیماری قلبی را نیز کنترل می کند. در زمان های گذشته برای درمانبچه های کوچک هنگامی که به تب مبتلا می شدند مورد استفاده قرار می گرفته است. اینسنگ ادراکات شهودی را افزایش می دهد و در ایجاد نبوغ تاثیر دارد. یوگی ها و کسانیکه مدیتیشن می کنند اعتقاد دارند وقتی زمرد همراه دارند زودتر به تمرکز می رسند.
- سنگ متولد ماه خرداد
سنگ اختصاصی متولدین خرداد ماه مروارید است. به مروارید، داروی جادویی نیز می گویند.این سنگ روی اعصاب و کلیه عضلات اثر مثبت می گذارد و بیماریهای ناشی از کمبودکلسیم را برطرف می کند. مروارید نیروی حیات را افزایش می دهد و ضد اضطراب عمل میکند. علاوه بر آن همراه داشتن مروارید باعث میشود قوه ابتکار شما بهتر عمل کند وخلاقیتتان افزایش یابد.
سنگ متولد ماه تیر
سنگ متولدین نخستین ماه تابستان «گارنت» است که به رنگ تیره و شبیه یاقوت قرمز درطبیعت دیده می شود. گارنت سنگ حامی مسافرینی است که با کشتی سفر می کنند. این سنگبرای استحکام دیواره های سرخرگ، تقویت چشم و درمان سرطان در مراحل اولیه آن کاراییدارد. اثرات این سنگ میان زنان بیشتر نمایان می شود. گارنت بیماریهای زنانگی رابهبود می بخشد و بر درمان اختلالات قاعدگی اثر مثبت می گذارد.
سنگ متولد ماه مرداد
پریدوت (زبرجد) و اونیکس سنگهای متولدین مرداد ماه هستند. اونیکس سنگی شبیه عقیق است که به رنگسیاه یافت می شود. این سنگ برای درمان اعتیاد مورد مصرف دارد. به نظر می رسد از آنجا که اونیکس اعتماد به نفس و دلگرمی را افزایش می دهد از گرایش افراد به سوی اعتیاد می کاهد. اونیکس روی سیاهرگها و مفاصل بخصوص در افرادی که که دچار نقرس هستند اثر مثبتی می گذارد و از لحاظ روانی موجب ازدیاد هماهنگی روحی انسان می شود.
سنگ متولد ماه شهریور
یاقوت کبود سنگ مخصوص متولدین شهریور ماه است. این سنگ دارای خاصیت شفابخشی است و رویسلول های پوست، مو و ناخن خیلی تاثیر می گذارد. یاقوت کبود از ریزش مو جلوگیری میکند و سیستم عصبی را بهبود می بخشد. این سنگ درد را کاهش می دهد و برای بیماریهایمزمنی مثل روماتیسم و نقرس اثر مثبت دارد. علاوه بر آن برای درمان سرگیجه وجلوگیری از خونریزی زخم ها به کار می رود.
سنگ متولد ماه مهر
متولدین مهر ماه می توانند از سنگهای مونستون و اپال استفاده کنند. مونستونچندین رنگ دارد . سفید مایل به آبی، مایل به سبز و مایل به صورتی آن در طبیعت یافتمی شود. سنگی است که روی اختلالات هورمونی خیلی تاثیر مثبتی دارد بخصوص شیر مادرانرا افزایش می دهد. این سنگ روی تیروئید هم اثر مثبت دارد و باعث می شود موانعاحساسی شخص از بین برود.
اوپالاز خانواده عقیق است و سنگی است که در کشور استرالیا به دست می آید. این سنگ رویالتهابات روده و معده موثر است و بر جریان خون نیز اثر می گذارد. از این سنگ بهطلسم خوشبختی نیز یاد شده است. در گذشته مرسوم بوده که از اشخاص مبتلا به افسردگی، در خواست می کردند به اوپال سیاه نگاه کنند چون اعتقاد داشتند این کار افسردگیآنها را از بین می برده است.
-سنگ متولد ماه آبان
توپاز و یاقوت قرمز سنگ های متولدین این ماه هستند. یاقوت قرمز برای بیماریهای ویروسی واپیدمی ، همچنین درمان تب مفید است. این سنگ بیحسی و رخوت را از بین می برد و از زایمان زودرس جلوگیری می کند. یاقوت قرمز ایمنی بدن را افزایش می دهد و از لحاظروانی هم باعث رهایی از وابستگی های روانی می شود. از زمان قدیم متداول بوده که بهزوجهای جوان توصیه می شده این سنگ را برای وفای بیشتر نسبت به شریک زندگی به گردنبیاویزند..
سنگ متولدین آذر
رسیدیمبه متولدین آذرماه و سنگ فیروزه. از سنگ فیروزه به عنوان سنگ حامی یاد شده است.معروف است که در اروپا خلبانان و مهمانداران هواپیما برای ایمنی در سفر از فیروزهاستفاده می کنند. چون این سنگ از سقوط جلوگیری می کند. فیروزه بر روی عملکردنادرست کبد اثر می گذارد و قدرت و سوی چشم را افزایش می دهد. فیروزه ضد افسردگی است، نشاط آور می آورد و التهبات پوستی را فرو می نشاند.
سنگ متولدین ماه دی
نکته عجیبی است! متولدین دی ماه سنگ مخصوص به خود ندارند اما در عوض همه سنگها با تمام خواصشان برای آنها مفید هستند. پس آزاد هستید با توجه به علاقه و تمایلتان هر سنگی را که می خواهید انتخاب کنید.
سنگ متولد ماه بهمن
آماتیست، سنگ کریستالی بنفشی که به اضطراب پایان می دهد سنگ متولدین بهمن ماه است. این سنگ ضد اضطراب و کابوس است و برای کسانی که بدخواب هستند یا مدام کابوس می بینند توصیهشده است. تجربه نشان داده است که افراد مضطرب وقتی آماتیست همراه خود دارند بهآرامش می رسند.
سنگ متولدین‌ اسفند
متولدین آخرین ماه سال با مرجان پیوند برقرار می کنند. مرجان از گیاه دریایی به دست می آیدو از رنگ قرمز پررنگ تا گل بهی و صورتی یافت می شود. چونمنشاء آن کلسیم است روی بیماری استخوانها بخصوص راشیتیسم تاثیر مثبت می گذارد. مرجان برای استحکام دندانها مفید است و انعطاف پذیری را هم تقویت می کند. متولدین اسفندی که به راحتی نمی توانند خود را با محیط وفق دهند با همراه داشتن مرجان میتوانند بر این ضعف فائق آیند.طبقه بندی: دانستنی ها، 
برچسب ها: اثرات مثبت سنگها با توجه به تاریخ تولد شما، 12 ماه 12 سنگ، سنگ متولد ماه فروردین - الماس - طلسم‌ خوشبختی‌، سنگ متولد ماه اردیبهشت - زمرد - سنگ‌ باروری‌ و عشق، سنگ متولد ماه خرداد - مروارید - سرچشمه‌ شانس‌ و نیكبختی‌، سنگ متولد ماه تیر - یاقوت - سمبل‌ عشق و میهن ‌پرستی‌، سنگ متولد ماه فروردین، سنگ متولد ماه اردیبهشت، سنگ متولد ماه خرداد، سنگ متولد ماه تیر، سنگ متولد ماه مرداد، سنگ متولد ماه شهریور، سنگ متولد ماه مهر، سنگ متولد ماه آبان، سنگ متولدین آذر، سنگ متولدین ماه دی، سنگ متولد ماه بهمن، سنگ متولدین‌ اسفند،
ارسال توسط mohammad
آخرین مطالب

فایرتایر

با فایرتایر به اتومبیل خود جلوه دهید

دارای سنسور هوشمند حرکت -- مناسب هر نوع رینگ و لاستیک

دوچرخه – ماشین – موتور

قیمت فقـط : 14800 تـومان(2 عدد LED)

برای مشاهده توضیحات و عكس های بیشتر‌‌‍ [كلیك كنید]

تبلیغات

============================

تبلیغات

ساعت مچی طرح CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه آذر : 8500 تومان

============================


خرید پستی چسب کوچک کننده بینی

و بلاخره بهترین محصول در زمینه کوچک کننده و فرم دهنده بـیـنـی

محصول برگزیده و پرفروش آرایشی بهداشتی در کره جنوبی

این محصول بدون ایجاد كوچكترین جراحت و درد بینی شما را به زیباترین بینی تبدیل میكند

با تخفیف ویژه ... فقط 8000 تومان

توضیحات و عكس های بیشتر‌‌‍ [كلیك كنید]

تبلیغات

================================

شامپـو رفــع سفیـــدی مو

تبلیغات

بیش از 15 سال جوان شوید

با این شامپو دیگر نیازی به رنگ مو ندارید

فقط در 10-15 دقیقه با موهای سفید خداحافظی كنید

بهترین محصول در زمینه رفع سفیدی مو

نیازی به هزینه های گزاف و صرف وقت زیاد ندارید

فروش ویژه برای اولین بار در ایران

توضیحات و عكس های بیشتر‌‌‍ [كلیك كنید]

قیمت: 4900 تومان

تبلیغات

آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
محصول پرفروش

ابزار وبمستر

قالب وبلاگ